Son zamanların en popüler organik gübre tercih listesinin başında yer alan solucan gübresi elbette ki modern tesislerde hayata geçirilebilecek bir uygulama. Tabi bu tesislerin solucan makine ekipmanlarının tam ve çalışır vaziyette olması üretimin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından olmazsa olmazların başında geldiğini söylememiz mümkündür. Örneğin gübre hasadından sonra elde edilen ürünün inceltilerek toprağa atılacak hale getirilmesi için kullanılan solucan gübresi kırma makinesi veya gübrenin  sıvı hale dönüştürülmesini sağlayan diğer ekipmanlar işletmenin kurumsal nitelik kazanmasında büyük rol oynar. Şimdi dilerseniz solucan gübresi üretim tesisinde nelerin olması gerektiği konusunda sizleri aydınlatalım.

Solucan Makine Ekipmanları Firmamız Tarafından Satışa Arz Edilmektedir

Solucan gübresi üretimi gerçekleştirmek ve buradan ciddi bir gelir elde etmek isteyenler tam donanımlı bir üretim tesisini kolayca elde edilebilirler. Çünkü firmamızdan talep edilmesi durumunda solucan makine ekipmanlarını profesyonel düzeyde üretimin yapılacağı yere kuruyoruz ve tam kapasiteyle çalışır vaziyette anahtar teslimi üreticimize bırakıyoruz. Üstelik son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz ekipman satışına ilave olarak aynı zamanda ilk üretimin gerçekleştirileceği solucanları da talep etmeniz durumunda tarafımızdan tesisin büyüklüğüne göre ve istenilen sayıda temin edilmektedir. Bu kısa hatırlatma ardından modern bir tesiste bulunması gerekenlerin neler olduğuna? Bakalım;

  • Solucan havuzları (yerden en az 1 metre yükseklikte)

  • Solucan gübresi kırma makinesi

  • Sulama ve yemleme sistemleri

  • Akış sistemi gibi birçok

  • Solucan ayıklama makinesi

Şeklinde sıralayabiliriz.

Solucan Gübresi Toprağa Temizliyor ve PH Değerini Arttırıyor

Modern bir tesiste bulunması gereken tüm aletler ve makineler üreticilerin solucan gübresi imalatından maksimum kazanç sağlayabilmelerinin yegâne yoludur. Bu nedenle ciddi bir şekilde solucan gübresi üretimine karar veren kişilerin donanımlarının hazır ve çalışır vaziyette olması hayati öneme sahiptir. Birinci derecede iç Anadolu bölgesinde bulunan iller olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına solucan gübresi ekipmanları tedarik eden firmamız sizlerin bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlarını profesyonel düzeyde karşılamaktan onur duyar. Dilerseniz web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizlere günün her saatinde ulaşabilir ve siparişleriniz ile ilgili olarak sormak istediklerinizi aktarabilirsiniz. Anahtar teslimi kırmızı solucan gübresi üretim tesisleri kuran firmamız bol ve bereketli satışlar diler.

Etiketler:,
Paylaş

leave a comment

E-posta Adresinizi giriniz. Gerekli Alanlar İşaretlendi