İnsan sağlığı açısından organik sebze ve meyve tüketiminin şart olduğu hepimizin malumudur. Özellikle organik tarıma büyük katkıları bulunan solucan gübresi üretim tesisi kurmak bu aralar hayli moda ve bu karlı yatırımı mutlaka göz önünde bulundurmak gerekiyor. Başta iç Anadolu bölgesi olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına solucan gübresi satışı gerçekleştiren firmamız aynı zamanda tesis kurmak isteyenlere solucan satışı konusunda da yardımcı olmaktadır. Kırmızı Kaliforniya solucanı olarak bilinen türün işlediği sebze ve meyve atıklarından oluşan kompostun solucanın sindirim sistemi içerisindeki değerli enzimlerle karışmasından elde edilen bu gübrenin pazar sorunu bulunmuyor. Hızlı bir sirkülasyon yaşanan bu alanda önümüzdeki yıllarda çok daha büyük yatırımların yapılacağının hesap edildiği solucan gübresi şu an itibariyle deyim yerindeyse yok satıyor.

İsterseniz Solucan Gübresi Üretim Tesisi Kuruyoruz

Solucan gübresi satışının yanı sıra firmamız organik tarımda giderek gelişen bir pazar payı edinen değerli solucan gübresi üretimini yapmak ve bu gübreyi satmak isteyenler için gayet modern şartlarda anahtar teslimi tesisler kurmaktadır. Başta iç Anadolu bölgesi olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasına solucan gübresi satışı gerçekleştiren firmamızdan en uygun fiyatlarla;

  • Solucan Gübresi

  • Solucan Satışı

  • Solucan Gübresi Tesis kurulumu

Hizmet ve ürünlerinde profesyonel destekler sunmaktayız.

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Kurmadan Önce Mutlaka Görüşelim

İster profesyonel düzeyde ister amatör bir ruhla solucan gübresi üretimini sizlerde yapabilirsiniz. Elbette ki bu noktada birinci önceliğimiz tesisi kuracağınız yerin önceden belirlenmesi gerekiyor ve sonrasında bizleri aramanız yeterli olacaktır. Kuruluşumuza başvuruda bulunduktan sonra gerekli ölçümlerin alınması ile devam eden solucan gübresi üretim tesisinden çok memnun kalacaksınız. Çünkü hemen taleple karşılaşarak modern tesislerle gübre satışından kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Çiftçinin yüzünü güldüren organik solucan gübresi diğer kimyasal ölçülerdeki gübrelerden farklı olarak azaltılarak kullanılan bir gübre türü olduğundan her yeni yılda  bir önceki yıla göre biraz daha gübresi kullanımı söz konusudur. Lütfen solucan gübresi tesisi kurmak gibi bir hayaliniz varsa bizlerle görüşmeden net bir karar vermeyiniz. Cazip fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sizlerin hizmetinde olmaktan memnuniyet duyarız.

Etiketler:, , ,
Paylaş

leave a comment

E-posta Adresinizi giriniz. Gerekli Alanlar İşaretlendi