Solucan Gübresi Üretim Tesisi Fiyatı

Organik gübre pazarında müthiş yer bulan solucan gübresi artık Türkiye’de de üretiliyor. Bir biri ardına kurulan tesisler akla solucan gübresi üretim tesisi fiyatı ne kadara kurulur? Sorusunu getiriyor. Hemen belirtelim, eğer solucan gübresi üretecek miktarda bir yeriniz varsa bizler çok kısa süre içerisinde gelerek testinizi kuruyoruz. Çünkü firmamız gerek solucan gübresi üretimi gerekse bu değerli gübreyi üretecek modern tesisleri son derece uygun fiyatlarla kurmaktadır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tesisin büyüklüğünden veya küçüklüğünden ziyade üretime uygun şartların sağlanıp sağlanamayacağının bilinmesidir, geri kalanını biz hallediyoruz. Üstelik gerekli şartlar sağlanırsa devletten KOSGEB kredisi almak bile mümkün olabilir.

Solucan Gübresi Üretim Tesisi Fiyatı Alanın Büyüklüğüne Göre Değişiyor

Öncelikle böyle bir tesis kurmaya karar verdiyseniz maliyet hesaplamasında dikkat edilecek en önemli nokta solucan gübresi üretim tesisi fiyatını birinci derecede etkileyen alan büyüklüğünün hesaplaması olmalıdır. Çünkü siz de takdir edersiniz ki ne kadar büyük bir alan söz konusu ise o kadar malzeme ve adet bakımından gübreyi üretecek solucan gerekecektir. Bizim önerimiz işe yeni başlayanlar için ilk etapta 10.000 solucanın yeterli olacağıdır. Dolayısıyla ilk etapta 10.000 solucanın barınabileceği ve rahat bir şekilde gübrenin üretimini sağlayacak diğer detayların tesiste hazır hale getirilmesi üretime başına bilmesinin ilk basamak çalışmasını oluşturuyor.

Solucan Gübresini En İyi Kırmızı Kaliforniya Solucanı Üretiyor

Elbette solucan gübresi üretecekseniz bu işe illa 10.000 solucan ile başlanacak diye bir kural yoktur. Çok daha büyük tesisler kurarak işe profesyonel bir mantıkla başlayabilirsiniz. Tabii önemli bir yatırım önemli derecede uzmanlık gerektirdiğinden bu noktada yine bizlerden profesyonel destek sağlayabilirsiniz. Başta iç Anadolu olmak üzere ülkemizin değişik bölgelerine gerek solucan gübresi gerek direkt solucan satışı veya solucan gübresi üretim tesisleri kuran firmamız her anlamda sizlerin yanında olmaktan onur duyacaktır. Bizlere istediğiniz saatte web sayfamız üzerinde bulunan telefonlarımızdan ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Birçok ödeme kolaylığının yanı sıra son derece makul fiyatlarımızı mutlaka değerlendirmeye almalısınız. Böyle fırsat her zaman önünüze çıkmayabilir.

Etiketler:, ,
Paylaş

leave a comment

E-posta Adresinizi giriniz. Gerekli Alanlar İşaretlendi