Sosyal Medya

+90 532 688 22 71
bilgi@soltimes.com.tr

Sabah - Sat 08:00 - 19.00
Pazar Kapalı

2

Günümüzde sayıları hızla artış gösteren solucan üretim tesisleri kazanç kapısı olmaya devam ediyor. Tabii gübre üretimi için gerekli olan ekipmanlardan bir tanesi de solucan elek makinesi olarak adlandırılan ve hasat edilen gübreden solucanların ayıklanmasını sağlayan makine olmazsa olmazları başına geliyor. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Yoğun bir beslenme ve bin bir zahmetle geliştirilen solucanların gübrelerinin el yordamıyla ayıklanması mümkün değildir. Bu nedenle eleme makinesi kullanımı her yönüyle büyük avantajdır. Dolayısıyla özellikle geniş tambur olarak adlandırılan bir elek makinesi gübrenin ayıklanması bakımından lüks değil zorunluluktur.

Solucan Elek Makinesi Gübrenin İçindeki Yabancı Maddeleri Ayıklıyor

Solucan elek makinesi dışında firmamız anahtar teslimi solucan gübresi üretim tesisleri kurup siz değerli yatırımcılarına hazır bir şekilde teslim etmektedir avantajlı bir solucan gübresi üretim tesisi aynı zamanda kazanç kapısının aralanması anlamına geliyor. Solucan gübresi en gözde organik gübre çeşidi olduğu için hiçbir pazar sorunu yaşamaksızın piyasaya arz edilebilmektedir. Lütfen bizleri bu karlı yatırım için kullanacağınız tüm ekipmanlar için aramaktan çekinmeyin. Ekipmanlarımız ve kaliteli işçilik hizmetlerimiz ile modern solucan gübresi üretim tesisleri kurmak bizim işimiz.

Solucan Gübresi Yaklaşık 2 Buçuk Ay Kuruyor

Solucan gübre hasadından sonra yaklaşık son derece nemli ve yaş olan solucan gübresi hasadından sonra yaklaşık 2-3 aylık( kış aylarında bu süre uzayabilir) bir süre kurutulması gerekiyor. Ancak kurutulma işleminin ardından gübrenin içerisinde bulunan taş veya saman gibi kalite değerini düşüren materyaller ayıklanmadan piyasaya arzı mümkün olmaz. Bu süre sonunda artık elek makinesinde elenmeye hazır hale gelen gübre kırma makinesinden önce bu sistemde ayıklanır. Bu noktada hemen bir hatırlatma yapalım; kesinlikle bir eleme işlemi uygulanmadan kırma işlemi yapılamaz. Çünkü gübre içerisine karışmış taş veya tahta parçaları gibi sert materyaller makineye büyük zarar verir. Kendi ekseni etrafında bir motor yardımıyla dönen tambur içerisine küreklerle doldurulan kurutulmuş gübre tambur içerisinde bulunan ufak deliklerden alt kısma dökülerek eleme işlemi tamamlanmış olur. Daha sonra torbalara doldurulan gübre artık satışa hazır hale gelmiş demektir. Solucan elek makinesi modellerimizi sitemiz üzerinden lütfen inceleyiniz. Siparişleriniz ve sorularınız için telefonlarımız sürekli açık bulunduruluyor. Bereketli kazançlar.

DSC_7999
DSC_8003
DSC_8001