Konya Solucan Gübresi

Her geçen gün gelişen toplum bilinci artık organik ürünlerin değerinin çok daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. Bu çerçevede iç Anadolu’nun önemli bir tarım merkezi olan Konya solucan gübresi üretiminde de lider şehir olma gayreti içerisindedir. Toprak üstü sebze ve meyve üretiminde %30 gibi oldukça ciddi bir ürün artışı sağlayan solucan gübresi firmamız tarafından modern tesislerde üretiliyor. Organik tarımın gelişebilmesi için harika fırsatlar sunan ve kırmızı Kaliforniya solucanlarının kullanıldığı üretim aşamasında kapasite bakımından her türlü tonajda talebi karşılayabilecek firmamız oldukça uygun fiyatlarla bu değerli gübrenin tedarikçisi olmaktan gurur duyar.

Konya Solucan Gübresi İhtiyaçlarınız Birinci Elden Karşılanıyor

Modern toplumun gereksinimlerini karşılayacak ölçülerde organik gübre üretimi gerçekleştiren firmamız değerli çiftçilerimizin solucan gübresi taleplerini hiçbir aracı kullanmadan direkt olarak karşılamaktadır. Dolayısıyla oldukça cazip fiyat koşulları altında bizlerden dilediğiniz miktarda solucan gübresi temin edebilirsiniz. Türkiye organik gübre pazarında giderek artan talebi göz önünde bulundurulması solucan gübresi üretim tesisleri de kurmaktadır. Bu nedenle organik gübre üreticisi olmak isteyen saygıdeğer müşterilerimize anahtar teslimi tesisler kurarak tarımımızın gelişmesinde büyük rol oynamaktan mutluluk duymaktayız. Web sayfamızdan solucan gübresi üretimi ile ilgili görselleri inceleyebilir ve dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

İç Anadolu Bölgesi’nin Solucan Gübresi İhtiyaçlarını Karşılıyoruz

Gerek toprağa uygulanışı gerekse her yıl azalan miktarda kullanımının söz konusu olduğu solucan gübresi diğer muadili kimyasal gübrelere kıyasla çok daha düşük maliyetlerle elde edilebilmektedir. Üstelik toprağı tedavi edici harika enzimlerin solucan içerisinde gübreye entegre edilmesi ile “Sölom” adlı hormonun geçiş sağladığı toprak adeta ürün verimi açısından şahlanıyor. Toprak altı üretilen havuç veya patates gibi sebzelerde %200 gibi önemli bir verim artışını beraberinde getiren bu harika ürün bölgemizde yetişen sebze ve meyve artıklarından oluşan bir menü dahilinde solucanlara verilerek gübre haline dönüştürülüyor. Bu anlamda Konya solucan gübresini özel kılan ve tam tamına 7 farklı kimyasal gübrenin gücüne eş değer bu muhteşem ürün hakkında kapsamlı bilgi almak isterseniz bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz. Arayın görüşelim ve ülke tarımının kazançlı kapısını hep birlikte aralayalım.

Etiketler:, ,
Paylaş

leave a comment

E-posta Adresinizi giriniz. Gerekli Alanlar İşaretlendi