Sosyal Medya

+90 532 688 22 71
bilgi@soltimes.com.tr

Sabah - Sat 08:00 - 19.00
Pazar Kapalı

Profesyonel ölçülerde solucan gübresi üretim tesisleri kuran firmamız aynı zamanda gübre üretimi için gerekli olan diğer ekipmanların tedarikçisi durumundadır. Bu bağlamda solucan gübresi kırma makinesi en uygun fiyatlarla emin eden kuruluşumuz uluslar arası kalite standartlarında makine satışını gübresi üretimi gerçekleştiren sunmaktan gurur duyar. Solucan gübresi üretimi gerçekleştiren müteşebbislerin deyim yerindeyse eli ayağı olacak bu makine çok önemli görevler üstlendiğini bu noktada hemen hatırlatalım. En kaliteli makinelerin değerli üreticilerimizle buluşturulmasını sağlayan firmamız çeşitli ödeme kolaylıkları ile solucan gübresini üretmeyi düşünen firma veya bireysel yatırımcıların yanında olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Solucan Gübresi Kırma Makinesi Gübre Hasadı Sonrasında Devreye Giriyor

Günümüzde  insan sağlığına katkılarından dolayı tarımda organik gübre kullanımı her geçen gün daha fazla ağırlık kazanıyor. Bu amaçla geliştirilen solucan gübresi kırma makinesi Kırmızı Kaliforniya solucanı gübresinin toprağa atılacak  kıvama getirilmesini sağlıyor. Profesyonel   ölçülerde solucan gübresi üretim tesisleri kuran firmamız aynı zamanda gübre üretimi için gerekli olan diğer ekipmanlarında tedarikçisi durumunda olduğunu bu noktada hemen belirtelim. Üstelik en uygun fiyatlarla en kaliteli makinelerin değerli üreticilerimizle buluşturulmasını sağlayan firmamız çeşitli ödeme kolaylıkları ile solucan gübresini üretmeyi düşünen firma veya bireysel yatırımcıların yanında olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Solucan Gübresi Kırma Makinesi Ürünü Toprağa Atılacak Kıvama Getiriyor

Solucan gübresi hasadından sonra gübre üzerinde gelişen sertleşme bu gübrenin toprağa atılacak seviyede inceltilmesine ihtiyaç duyuyor. İşte bu ihtiyacı karşılayan solucan gübresi kırma makinesi el yordamıyla yapılması mümkün olmayan önemli bir işlevi yerine getirir. Tabii böyle bir işlemin gerçekleştirilebilmesi için makinenin güçlü ve dayanıklı olması şarttır aynı zamanda uzun yıllar dayanacak şekilde hizmet verecek gübre kırma makinelerimiz firmamızın garantisi altında sizlere sunulmaktadır. Uygun devirli ve güçlü bir motorun yanı sıra dayanıklı çelik aksamı sayesinde gübre hasadını çok kolay bir şekilde gerçekleştireceğiniz makineler artık bir sizlere bir telefon mesafesinde. Lütfen bizleri web sayfamız üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan ayrıntılı bilgi almak üzere arayınız. Sizleri solucan gübresi kırma makinesi hakkında bilgilendirmekten onur duyarız.

DSC_8021
DSC_8023
DSC_8026